Magic Thill


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Situacija

Go down 
AutoriusPranešimas
Keila Forxter
Pasauliui esi kažkas,o kažkam esi visas pasaulis.
avatar

Kiek parašiau? : 428
Kada atvykau? : 2010-11-16

RašytiTemos pavadinimas: Situacija    Tr. 11 17, 2010 8:38 pm

Dorting's: Alechandro buvo garsus verslininkas. Po kelerių metų jis buvo paverstas į demoną. Taip pat pavertė ir jo žmoną Marianą. Mariana miela, graži, savimi pasitikinti. Jos vyras- jos priešingybė. Godus, savanaudis ir piktas. Vėliau jie susilaukė vaikų kuriuos labai myli nepaisant jų pačių nesutarimų. Daniel yra pakvaišęs, bet geras vaikis. Sukasi aplink merginų. Ariana yra miela moksliukė. Ji be mokslo daugiau nieko neįsivaizduoja. Bet vis del to yra pašėlusi, linksma, laiminga ir niekam nepriklausoma mergaitė. Jennifer linksma, pašėlusi, šiek tiek savanaudė. Nori tik sau gero, ant kitų jai nusispjaut. Taip pat gali būti draugiška, miela. Mėgsta laisvalikius su draugais. Neatsisako išgerti ar parūkyti. Jasper yra atsiskyrėlis. Jis nemėgsta būti su šeimas. Išimtis: mergina. Visai šeimai nepatinka jo merginos, nes jis jas iškeičia į juos.

Nestok's: Abraham ir Abigail yra paprasti žmonės. Jie niekuo neišsiskiria is kitų. Bet jie turi vieną išskirtinę dukrą Gabriella. Ją buvo partrenkęs automobilis ir ji mirė. Gabriella prisikėlė kaip angelas. Yra švelni ir miela. Nekenčia nei vampyrų nei demonų. Apskritai labai gerai atlieka savo pareigas.Tom išdykes, mergišius, sexomanikas. Christina mėgsta vakarėlius, karštus berniukus ir grįžimą paryčiais. Visiškai neklauso tėvų. Adam yra mielas, romantiškas. Myli gražias merginas. Nėra mergišius.


Blahar's: August mielas, mylimas ir mylintis, romantiškas, gal šiek tiek savimyla, visada nori tik sau ir savo šeimai gero. Ashley savanaudė. Myli vaikus ir vyrą. Yra kek*ė. Dirba šokėja naktiniame klube. Blake yra turtingų tėvų turtinga mergaitė, tad gal ji ir savanaudiška, bet laiminga ir geros širdies. Visada padės, kad ir kur reikėtų. Amber pasalūniška, egoistė, sexomanikė, nieko nemylinti. Su sese yra didžiausios priešės. Brad savo mamos nepripažįsta. Visa šeima- mutantai

Custom's: Branden (demonas) pasipūtęs, kilmingas, bet mylintis vyras. Dievina žmoną ir vaikus. Brooks (fėja) yra mylinti motina. Viską padarytų dėl savo šeimos gėrovės. Labai gerai sutaria su vyru ir vaikas, todėl jos gyvenimas yra tobulas. Charles yra vakarėlių liūtas. Dažnai klauso tik tėvo, bet nesiunčia ir motinos ant triejų raidžių. Mėgsta išgerti, ne kartą buvo policijos arėštinėje. Brianna yra kiek savimyla. Labai rūpinasi savo išvaizda ir pradeda cypauti dėl menkiausio spuogo. Bet yra švelni ir miela. Chas- pavydus, romantiškas, bebaimis, sexomanikas, narkomanas. Visa šeima Mišrūnai.

Bloxer's: Chester yra mielas, romantiškas, paslaugus. Myli žmoną ir vaikus. China labai myli savo vyrą. Yra gan pavydi, ir galėtų akis išdraskyti kitai moteriai. Christian yra pasipūtusi, bet miela. Supratinga, melagė, egoistė. Visa šeima Fėjos.


Foxter's: Grady myli savo žmoną ir vaikus. Yra kilmingas. Kritikas, pastabus. Mėgsta romantiką, siaubo filmus. Nekenčia eiti maitintis vienas. Ladonna- miela, kerštinga, jei jau be nuotaikos- nelysk. Prieš tai kai pavertė tai kuo yra dabar, Donna buvo princesė, bet jos dabartinis vyras norėjo ja "paskanauti".. na.. paskanavo per daug. Sidney yra mielas, minkštas lyg meškiukas, gerbia kiekvieną žmogų, nekenčia gyvačių. Silvia moka saugoti paslaptis, manipuliatorė. Simon- nekenčia savo brolių ir seserų. Galima sakyti yra beširdis. Jei galėtų perkastų visiems gerkles. Bijo tik savo vienintelės sesers- Keilos. Keila yra negailėstinga žudikė. Žudo žmones, kad galėtų pasimaitinti .. Na, žudo ir dėl savo malonumo. Tik viena Silvia težino ką ji veikia. Ne vieną kartą buvo perdūrusi savo šeimą strypu ir t.t.. Žodžiu, ji pavojinga. Visa šeima vamp'ai.

Levengs: Orest yra mergišius. Dažnai išduodą žmoną ir jam nerūpi ar ji atkas tai, ar ne. Yra savimyla. Nekenčia bobų su kuriomis negali pasidalinti lova. Žmoną jis myli, bet ne taip kaip savo meilužės. Bonnie geranoriška, stengiasi dėl vaikų, dirba, nėra tinginė. Paslapčiomis vartoja narkotikus. Matthew padlaižys. Jam viskas nesvarbu. Rūpinasi tik savimi. Neatsisako pavėpsot į striptizo šokėjas, pabaliavot ir pavartot. Yra vakarėlių liūtas. Daugėlių merginų svajonė. Adriana yra miela, svajotoja. Labai laiminga, visada su šypsena. Miley naktibalda. Vakarėliai- jos gyvenimas. Beveik niekada nebūna namuose. Neatsisako išgerti ar parukyti. Visi šie "padarai" angelai.

O'Connel's: Edwin linksmas, pašėlęs tėvas. Tiesiog dievina savo žmoną. Neatsisako vakarėlių, alkoholio. Alyson yra miela, kerštinga, melagė, naivi. Taip pat labai myli savo vyra ir vaikus. Na, myli ir pinigus. Labai patinka prabanga. Camille yra linksma, padauža, svajotoja, nepastovi mergiotė. Tiesiog nekenčia savo tėvo ir brolio Edward'o. Edward'as yra mielas, meilus, pašėlęs ir linksmas. Neįsivaizduoja gyvenimo be vakarėlių, merginų ir sexo. Alice labai patinka ramybė. Nėra moksliukė, bet nėra ir patrakelė. Vakarėlį iškeistų į arbatą ar knygą. Rosalie yra nepakenčiama. Egoistė, savanaudė. Galima sakyti pasikėlusi. Visa šeima žmonės.


Williams: Colin šaimos galva. Geras ir pareigingas tėvas. Yra verslo žmogus. Vadovauja stambiai skrydžių organizacijai. Harriet tipinė namų šeimininkė. Kadangi jos sutuoktinis uždirba pinigus, ji per tą laiką tvarko namus, gamina valgį ir panašiai. Nors dažnai ją gali pamatyti tokiuose užkampiuose, kur nederėtų lankytis žinomo verslininko žmonai. Harmony kaip ir byloja jos vardas-tikra harmonija. Rami, tyli, greitai atpažįsta melą ir į jos draugų tarpą nėra taip lengva patekti kaip iš pirmo žvilgsnio. Olivia visiška sesės priešingybė. Linksma, komunikabili turi daug draugų ir pažįstamų. Nathaniel sportiškas, draugiškas, mielas vaikinas. Draugų stoka nesiskundžia. Druagai mėgsta trumpinti jo vardą, taigi dažnai jį vadina Nath. Visa šeima vilkolakiai.


Arkwright: Victor-įnoringas, kiek agresyvus, pasipūtęs, dėl savo tokio charakterio išsiskyrė su žmona Eleanor,kuri yra maloni, įdomi, draugiška moteris. Besąlygiškai myli savo vaikus ir jais rūpinasi. Tyra pasižymi šaltu bendravimu su nepažįstamais žmonėmis, bet draugų ir šeimos tarpe yra draugiška bei miela, bet gana jautri. Joseph( Joe) paslaptingas vaikinukas. Nors kartais iš jo veido viską galima perskaityti, bet dažnai jo veido išraiška nieko nepasakys, arba tiesiog sukels norą išsiaiškinti jo paslaptis. Visa šeima Raganiai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://magicthill.forumlt.com
 
Situacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic Thill :: •Pradžia• :: Forumo gyvenimas-
Pereiti į: