Magic Thill


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Rūšių aprašymai

Go down 
AutoriusPranešimas
Keila Forxter
Pasauliui esi kažkas,o kažkam esi visas pasaulis.
avatar

Kiek parašiau? : 428
Kada atvykau? : 2010-11-16

RašytiTemos pavadinimas: Rūšių aprašymai    Tr. 11 17, 2010 5:38 pm

Vampyrai- jie po ilgos ligos išgelbėti (arba pasmerkti) žmonės. Jie atrodo kaip paprasti valstiečiai, bet tokie nėra. Vampyrai maitinas tiek žmonių, tiek visokių kitų padarų krauju. Jei vampyras įkanda, jis turi tave nužudyti, kad tu virstum vampyru, o jei tik pasimaitinti, tikrai nepavers tavęs vampyru. Kai vampyras įkanda Tu (auka) esi suparalyžuotas skausmo. Gali pasakyti tik kelis žodžius. Vampyrai sugeba atimti atmintį (ne visą), valdyti galias. Vampyrą galima nužudyti tik įsmeigiant medinį kuolą jam į širdį, suleidžiant demonų organizme gaminamų nuodų, arba įkandus vilkolakiui. Jiems susilpninti naudojama verbena. Taip pat vampyrai gali įžengti į namus tik tada, jai yra pakviesti, kitaip ne. Jie labai pavojingi padarai.
Išskirtinės vampyų galios: Jie gali įtikinėti. Paparastam žmogui tai labai pavojinga, bet visoms kitoms būtybėms ne, jos gali tam atsispirti. Yra nepaprastai greiti, turi gerą regą ir klausą.


Mutantai- Tai žmonės paveikti kokios nors ligos, ar iš kosmosos atkeliavusių dulkių. Kai kurie pakeitė išvaizdą (pvz: įgavo sparnus, pridedamos galūnės ir t.t..). Jie taip pat įgavo ypatingus sugebėjimus. Maitinasi paprastu maistu.
Išskirtinės mutantų galios: Mutantai gali keisti savo išvaizdą, labai gerai girdi.


Demonai- Visi mitai, kad jie yra vien tik blogio įsikūnijimai, yra netiesa. Jei tavo demonas tavo draugas, jis tavęs neišduos, ir visada gins, kas ir benutiktų. Bet jai jis tavo priešas – tada tau labai nepasisekė. Jis padarys bet ką, kad tave nužudytų. Dažniausiai demonai kenkia žmonėms, kelią skausmą, įsibrauna į jų mintis, ir juos valdo liepdami daryti nusikaltimus, žudyti kitus. Taip jų organizmuose gaminami nuodai, kurių priešnuodis yra tik pačių demonų kraujas. Jie gali žudyti žvilgsniu (bet pagal taisykles turite atsiklausti). Maitinasi žalia mėsa.
Išskirtinės demonų galios: Labai gerai viską mato. Gali pritraukti ir nutolinti vaizdą. Jie gali keisti savo išvaizdą. Kai kurie demonai turi didelius juodus sparnus.


Žmonės- jie nė velnio net neįsivaizduoja, kad iš vis yra kitų rūšių. Jie maitinasi paprastu maistu, neturi jokių sugebėjimų. Paprasti eiliniai žmonės.

Angelai- tai po mirties grįžę į šį pasaulį žmonės. Jie yra visiška priešingybė demonams. Paprasčiausiai jie yra geri, paslaugūs, bet būna ir išimčių. Dažniausiai jie vykdo gerus darbus, kad atitaisytų demonų žalą. Tai daro taip pat įsibraudami į žmonių mintis ir bandyti juos įtikinti nedaryti nusikaltimų, bet retai. Dažnai jie pasirodo kaip žmonės ir taip įtikinėja kitus žmones. Dažnas angelas pamilsta žmogų ir dėl jo atsisako savo prigimties. Turi sparnus ir gali skraidyti. Sparnus gali paslėpti ir atskleisti kada tik nori. Angelai gali panešti sunkiausius daiktus. Gali patempti/pakelti/pastumti apie 500 kilogramų. Taip pat valdo galias. Angelai mirtingi.

Fėjos- maži ir smulkūs padarėliai. Jos gyvena miškuose, o jų namai dažnai yra gėlės. Bet dabar, šiais laikas, daugelis įsimašo tarp žmonių. Jos minta žmonių maistu ir žolėmis. Dažniausiai jos yra žemos.
Išskirtinės fėjų galios: fėjos gali padidinti, arba pamažinti savo ūgi. Didžiausios jos gali būti dviejų metrų. Fėjos gali apkerėti žmones ir kitas nusilpusias būtybes


Mišrūnai – tai sukryžmintas padaras, kurio tėvai yra skirtingi. Tarkim: mutantas su demonu ir tadah! Štai turi mišrūną. Jų gebėjimas yra išvaizdos keitimas. Vieni mišrūnai gali keisti savo žmogiškąją išvaizdą, aprangą, kiti kopijuoti kitų išvaizdą, o treti - pavirsti kokiu nors gyvūnu.
Išskirtinės mišrūnų galios: Mišrūnai turi abiejų rūšių sugebėjimų. Visi jų pasižymi šeštuoju pojūčiu.


Vilkolakiai – kad juo taptum, tavo šeimoje turi būti vilkolakio genas ir tu turi nužudyti žmogų. Nors ir įvyktų nelaimė, bet tu būtum prie to prisidėjęs, vis tiek tapsi vilku. Taip pat vilkolakiai įkąsdami žmogui perduoda jam vilkolakių geną, kurį vėliau turės ir to žmogaus palikuonys. Tai negalioja kitoms būtybėms (!). Vilkolakiai pasižymi didele jėga. Jie vilkais virsta tik per pilnatį. Pirmoji transformacija yra labai skausminga. Žolelė, vadinama „Vilkų skausmas“, įmaišyta į vandenį ir išgerta mažina jų jėgą, bet jai ja priliesime prie vilkolakio, ji smarkiai ir negyjančiai jį sužaloja. Taip galima ir nužudyti. Transformavę vilkolakiai yra labai greiti. Vilkolakio įkandimas mirtinas vampyrui, bet kitoms būtybėms ne. Nemirtingi.

Raganos – tai būtybės galinčios valdyti magiją. Ją pasitelkusios jos gali daryti ką nori. Ragana tampama, jei tavo giminėje buvo raganų. Dažniausiai raganos būna trečioje kartoje (anūkai, -ės). Taip pat yra ir vyrų – raganių. Raganos neskraido ant šluotų. Magijai jos naudoja savo energija, tad turi gerai apskaičiuoti jėgas, nes kitaip gali ir mirti. Dažniausiai, dar naujoms raganoms, kai jos per daug išnaudoja energijos, iš nosies ima bėgti kraujas, ir jos kelioms sekundėms praranda sąmonę. Raganiai gali susijungti vienas su kitu – taip lengviau burti. Raganos nevaldo kokių nors išskirtinių galių, nes pasitelkusios magiją, gali suvaldyti bet ką.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://magicthill.forumlt.com
 
Rūšių aprašymai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic Thill :: •Pradžia• :: Forumo gyvenimas-
Pereiti į: